Wedstrijden quicklinks
zon 19 jan - zat 25 jan - zon 26 jan - zat 1 feb - zon 2 feb - zon 9 feb - zat 1 mrt - zat 8 mrt - |
Mededelingen
Agenda
Opzeggen
Wil je je lidmaatschap opzeggen? Opzeggingen (of wijzigingen) dienen ALTIJD schriftelijk te worden doorgeven aan de ledenadministratie. Dit kan op 2 manieren. Bij voorkeur per e-mail: [email protected]
Of per brief:
Ledenadministratie JHC Stix
P/a M. Boschma
Waling Dijkstrastraat 7
Joure
Opzeggen moet altijd voor 1 mei plaats vinden. Op die datum wordt door de KNHB het aantal leden van een club vastgesteld en wordt op basis van het aantal leden onze bijdrage aan de KNHB vastgesteld. Ook wordt er na 1 mei de teamindeling van het volgend seizoen gemaakt.
Dat betekent dat, als je je lidmaatschap niet voor 1 mei hebt opgezegd, we er op rekenen dat je nog een seizoen lid bent. Je bent bent dan ook de contributie voor het gehele seizoen verschuldigd.
Tot slot, bij correcte opzegging ontvang je altijd een schriftelijke bevestiging van de ledenadministratie.
Hoofdsponsor
Sponsoren
Statistieken
woensdag 15 januari 2025 | |
Aantal leden (info) | 133 |
Nu online | |
Leden met @ | 100,0% |
SMS Bereik (teams) | 52,6% |
Links
Recente verslagen
Nog geen verslagen. |
Buienradar
Hockey.nl
- Landelijke Jeugd: poule-indelingen O16 en O14 bekend
- Parels uit India: Freeke Moes en Yibbi Jansen stelen de show
- De voetbalfusie van Alkemade, dat straks EMM’21 heet
- 𝘩𝘰𝘤𝘬𝘦𝘺.𝘯𝘭 Moment van de Week | 11& 12 januari 2025
- Geel voor debutant Van Aalderen (17) na misverstand: ‘Kon er wel om lachen’
- Sophie Thoolen: bijrol op het veld, goalgetter in de zaal bij Pinoké